Anna Gerwazik

kosmetolog

Pani mgr rozpoczęła pracę w zawodzie kosmetologa w 2008r po ukończeniu studiów licencjackich w Wyższej Szkole Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. W kolejnych latach łączyła pracę zawodową z dalszym kształceniem kończąc studia podyplomowe na kierunku: wizaż , stylizacja i technologie fryzjerskie z przygotowaniem pedagogicznym, oraz dwuletnie wyższe studia magisterskie w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Aktualnie nadal intensywnie się kształci, zdobywając kolejne certyfikaty umiejętności. Pani mgr odznacza się żywym, spontanicznym sposobem bycia. Łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Odznacza się miłą powierzchownością. Jest dokładna, precyzyjna, ma wrodzone umiejętnościami manualne. Lubi nowe wyzwania. Jest ciekawa życia.

Jak sama mówi:

„… służę fachowymi poradami i profesjonalnymi usługami dla Pań i Panów. Pracuję na kosmetykach firmy Clarena, Semilac, oraz innych światowych producentów. Uwzględniam preferencja moich klientów co do wyboru stosowanych kosmetyków, ale przede wszystkim indywidualizuję preparaty pod kątem wieku, typu urody, właściwości skóry. Wieloletnie doświadczenie oraz, stale poszerzana wiedza teoretyczna, umożliwiają mi świadczenie usług na wysokim poziomie. W razie potrzeby konsultuję moich podopiecznych z lekarzem specjalistą medycyny estetycznej, pracującym w naszym centrum.

Jestem przekonana, że szeroki wachlarz zabiegów oraz stosowane kosmetyki spełnią oczekiwania każdego klienta, a wizyta w salonie kosmetycznym pozwoli się zrelaksować i zapomnieć o trudach dnia codziennego. W Centrum Medycznym MEDEOR dysponuję nowiutkim, bardzo nowoczesnym sprzętem kosmetologicznym, co dodatkowo zwiększa komfort pracy, oraz gwarantuje wspaniałe wyniki przeprowadzanych zabiegów ”