Grudniowa promocja cenowa w Zakładzie Kosmetologii Centrum Medycznego MEDEOR

Grudniowa promocja cenowa w Zakładzie Kosmetologii Centrum Medycznego MEDEOR

Z początkiem grudnia w naszym Centrum została uruchomiona nowa placówka na którą długo wszyscy czekaliśmy. Od wielu miesięcy trwały przygotowania do uruchomienia profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego, który był niezbędny do zapewnienia pełnej kompleksowości naszych usług w zakresie zdrowia i urody. Nowo otwarty gabinet kosmetologiczny, prowadzony przez mgr kosmetologii Annę Gerwazik jest wyposażony w sprzęt kosmetyczny najnowszej generacji oraz kosmetyki uznanych firm. Przestrzegamy najwyższych standardów higienicznych oraz technologicznych. Jesteśmy przekonani, że szeroka paleta oferowanych zabiegów w dostępnych cenach szybko zostanie doceniona przez grono naszych Klientek i Klientów.

Naszym dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania „pod jednym dachem” z oferty całego centrum Medycyny Estetycznej Regeneracyjnej i Laseroterapii, w tym z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez naszych lekarzy oraz laseroterapii regeneracyjnej, korekcyjnej i leczniczej.

Przez cały grudzień trwa promocja cenowa obejmująca praktycznie wszystkie oferowane przez nas usługi. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale kosmetologia, oraz pod nr telefonu 65 526 58 68 wew. 206 lub tel. kom. 665 008 294

Bądźcie piękne na święta i nowy rok.

Zapraszamy