dr Beata Adamczak, specjalista rehabilitacji dziecięcej w CM MEDEOR

dr Beata Adamczak, specjalista rehabilitacji dziecięcej w CM MEDEOR

Miło nam poinformować, że od 4 maja 2021, w naszym centrum, otwiera gabinet prywatny pani dr Beata Adamczak. Pani dr jest znanym specjalistą  z zakresu rehabilitacji medycznej, więc tym bardziej się cieszymy, że nasza placówka mogła nawiązać współpracę z tak dobrze postrzeganym przez pacjentów lekarzem.

Pani dr Beata Adamczak tak pisze o sobie:

“Jestem lekarką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pediatrii i rehabilitacji dziecięcej. Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiadam specjalizacje z pediatrii oraz rehabilitacji medycznej. Aktualnie kieruję projektem dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu, oraz prowadzę Ośrodek Wczesnej Interwencji PSONI przy ul. Starozamkowej 14 a, w Lesznie.

Ukończyłam liczne kursy z zakresu rehabilitacji dziecięcej m.In : kurs podstawowy i zaawansowany NDT Bobath, kurs NDT Bobath-baby, kurs diagnostyki uszkodzeń układu nerwowego niemowląt wg Vojty, diagnostyki metodą Prechtla (umożliwia bardzo wczesne rozpoznanie zaburzeń neurologicznych – około 4 miesiąca życia dziecka ).

Zajmuję się oceną rozwoju psychomotorycznego wcześniaków i niemowląt, oceną rozwoju dzieci z chorobami uwarunkowanymi genetycznie i z wadami wrodzonymi układu nerwowego i narządu ruchu, nadzoruję rozwój dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, oceniam postawę ciała dziecka oraz zaburzenia wzorca chodu.

 

Zapraszam na wizyty w Centrum Medycznym Medeor we wtorki w godzinach 16-18.

Rejestracja pod numerem tel.: 660 402 871″