Natalia Świderska-Tomczyk

specjalista chorób dzieci

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 r.

Kontynuowała kształcenie podyplomowe pracując na Oddziale Chorób Dzieci Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie, oraz uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach o tematyce pediatrycznej. Tytuł Specjalisty Chorób Dzieci uzyskała w 2017 r.

Z Centrum Medycznym MEDEOR związana jest od samego początku pracując równolegle w szpitalu i w poradni pediatrycznej. Od 2016 roku dodatkowo zajmuję się medycyną estetyczną i laseroterapią leczniczą i kosmetyczną. Posiada liczne certyfikaty umiejętności z tej dziedziny.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia na profesjonalizm i budowanie pozytywnych relacji z małymi pacjentami. Jak sama mówi: „Doskonale zdaję sobie sprawę, jak stresująca może być wizyta u lekarza, dlatego staram się, by wizyty i badanie pacjenta odbywały się w przyjaznej atmosferze, co oszczędza dziecku i rodzicom stresu. Szczególny nacisk kładę na przejrzyste informowanie o diagnozie i zaleceniach lekarskich”.

Prywatnie Pani Doktor jest fanką wszelkiego rodzaju form ruchu pozwalającego zachować zdrowe i sprawne ciało, zapewne w myśl zasady „W zdrowym ciele zdrowy duch”.