Wstrzymanie zapisów na szczepienia

Wstrzymanie zapisów na szczepienia

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że na chwilę obecną w związku z bardzo małymi dostawami szczepionek z Ministerstwa Zdrowia do punktów szczepień wszystkie miejsca na szczepienia w naszej przychodni do końca marca są zajęte przez populację pacjentów 80+ (obecnie ministerstwo zezwala na szczepienie tylko 30 pacjentów tygodniowo oraz na prowadzenie zapisów tylko do końca marca br).

Sytuacja ta zmusiła nas do wstrzymania zapisów na szczepienia. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie zwiększona liczba dostarczanych nam szczepionek, a co za tym idzie będziemy mogli wznowić rejestrację. Proszę na bieżąco śledzić naszą stronę web oraz profil na fb – będziemy tu zamieszczać informacje o wznowieniu zapisów.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację od MZ, że istnieje możliwość zgłoszenia chęci szczepienia za pomocą infolinii 989 bądź formularza dla pacjentów dostępnego na stronie www.szczepimysie.pacjent.gov.pl Zgodnie z zapewnieniami Ministerstwa Zdrowia, każda osoba, która zgłosi w ten sposób chęć szczepienia zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia w momencie pojawienia się nowych dawek oraz szczepionek w punktach szczepień.