Zygmunt Iciek

lekarz specjalista ginekolog położnik, laseroterapia ginekologiczna

Posiada wieloletnie letnie doświadczenie potwierdzone praktyką zawodową od 1983 roku. W 1988 roku uzyskał I stopień, a w 1994 roku II stopień specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii.

Dr Zygmunt Iciek jest lekarzem o szczególnie ciepłym, ujmującym sposobie bycia. Z tego powodu jak również z powodu swego profesjonalizmu i szerokiej wiedzy zawodowej jest szczególnie lubiany przez swoje pacjentki.

Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii i położnictwa. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych. Wykonuje pełen zakres badań USG, drobne ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych, w tym laparoskopii i histeroskopii oraz operacji uroginekologicznych, w szczególności leczenia nietrzymania moczu metodą tasiemkową TOT, TVT.

Nieustannie rozwija swoje umiejętności. Ukończył wiele kursów i szkoleń specjalistycznych w zakresie: diagnostyki ultrasonograficznej wad płodu, diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie i ginekologii, ginekologii operacyjnej, czy profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Posiada również certyfikaty potwierdzające jego wiedzę oraz umiejętności praktyczne w zakresie wykonywania procedur ginekologii estetycznej.

W Centrum Medycznym MEDEOR w Lesznie  specjalizuje się w profilaktyce, diagnostyce i terapii schorzeń narządów rodnych kobiet. Opiekuje się pacjentkami ciężarnymi. Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, mających na celu korektę wyglądu okolic intymnych. Wśród wykonywanych przez niego procedur leczniczych znajdują się nowoczesne zabiegi laserowe z wykorzystaniem Lasera Fotona Spectro SP ER: YAG (INCONTILASE NIETRZYMANIE MOCZU oraz INTIMALASE REWITALIZACJA pochwy i warg sromowych).

Posiada liczne certyfikaty umiejętności.