Taras Bets

lekarz medycyny estetycznej, rezydent chirurgii

Pan dr Taras Bets jest absolwentem wydziału lekarskiego uniwersytetu medycznego imienia Danyla Halickiego we Lwowie. Dyplom lekarza uzyskał w roku 2015.
Po skończeniu studiów rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, równolegle prowadząc pracę naukową przy Katedrze Chirurgii Ogólnej fakultetu kształcenia podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Po uzyskaniu , z wyróżnieniem, specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej zamieszkał w Polsce. Po spełnieniu licznych wymogów formalnych nostryfikował dyplom lekarza i rozpoczął, w lutym 2019 r staż podyplomowy w szpitalu powiatowym w Głogowie. Od czerwca 2020 pracuje jako rezydent ma oddziale chirurgii ogólnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. im dr. Jana Jonstona. W roku 2022 r. ukończył dwuletnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu. Posiada liczne certyfikaty z odbytych szkoleń i kursów doskonalących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej.
W czerwcu 2023 ukończył jednolite studia podyplomowe Koloproktologia na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Pan dr Taras Bets jest lekarzem uważnym, skupionym, skromnym i empatycznym. Stosuje jedynie sprawdzone metody terapeutyczne. Stale poszerza swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne.